Data dodania

12.05.2022
3 200 miejsc na bezpłatne kursy w ramach Stypendiów Santander - #NeverStopLearning

Język angielski, podstawy zarządzania projektami, podstawy inwestowania na giełdzie, zrównoważony rozwój, a może umiejętności menadżerskie? Ruszają nabory na kolejne Stypendia Santander, jest to okazja do zdobycia cenionych kompetencji oraz certyfikatów, które pomogą wyróżnić się na rynku pracy. Udział w kursach jest bezpłatny, a uczestnicy nie muszą być klientami banku.

Obecnie trwają nabory na:

  • Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council
  • 1 000 miejsc na kurs e-learningowy z języka angielskiego Learn English Select, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności językowych. Grono najlepszych 250 osób otrzyma dodatkowo zajęcia English Online z lektorami, a w kolejnym etapie 125 najlepszych uzyska dostęp do materiałów dydaktycznych Road to IELTS oraz możliwość bezpłatnego zdania testu z certyfikatem IELTS

Aplikuj do 19 czerwca br.

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/bc-ielts-2022

100 miejsc na kurs online z wykładowcami International Project Management Associaction wprowadzający do świata projektów i zarządzania nimi.  Najważniejsze pojęcia projektowe, główne metody i narzędzia, zasady organizacji pracy projektowej to główne zagadnienia tego kursu. Uczestnicy  otrzymają certyfikat uczestnictwa. Kurs jest organizowany przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego we współpracy z IPMA Polska.

Aplikuj do 12 czerwca br.

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/pzp_wzul_ipma

plakat2

PL