Data dodania

14.09.2021
I Turniej Zrównoważonej Mobilności Europejskich Uniwersytetów
1

Zachęcamy wszystkich studentów, doktorantów i pracowników oraz osoby wspierające do uczestnictwa. Turniej odbędzie się w dniach 20 września - 13 listopada. Rywalizacja polega na odbywaniu podróży z/na Politechnikę lub innych z wykorzystaniem zdrowych i przyjaznych dla środowiska sposobów przemieszczania się, to jest: pieszo, rowerem lub transportem zbiorowym. Aby wziąć udział w turnieju, należy pobrać i zainstalować w telefonie aplikację dostępną na stronie www.muvgame.com, przypisać się do drużyny Politechniki Poznańskiej (Poznan University of Technology).

Następnie, w okresie trwania konkursu, należy wskazywać w aplikacji momenty rozpoczęcia i zakończenia podróży. Dodatkowe punkty zostaną przyznane za podróżowania w niesprzyjających warunkach pogodowych. Z aplikacji można korzystać do wskazywania wszystkich podróży pieszych, rowerowych i transportem zbiorowym, nie tylko tych wykonywanych do i z Politechniki. Trzy najlepsze osoby spośród rywalizujących uniwersytetów otrzymają nagrody (plik Catálogo-de-premios-Competición-MUV.docx).

Politechnika Poznańska uczestniczy w rywalizacji w związku z przynależnością do Europejskiej Sieci Uniwersytetów dla Zrównoważonej Mobilności, która powstała w efekcie realizacji projektu europejskiego U·MOB. Dalsze informacje o konkursie można znaleźć w poniższych materiałach oraz na stronach U·MOB (w języku angielskim lub hiszpańskim).

W razie pytań można skontaktować się z dr. Marcinem Kicińskim (marcin.kicinski@put.poznan.pl tel. 61 665 2129) lub dr. Pawłem Zmuda-Trzebiatowskim (pawel.zmuda-trzebiatowski@put.poznan.pl tel. 61 665 2716)

Więcej informacji TUTAJ.

 

2

3

4

 

 

 

 

PL