Data dodania

Zdjęcia do artykułu
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
Prof. Mieczysław Kuczma Honorowym Profesorem Politechniki Lubelskiej

W poniedziałek podczas obchodów 71-lecia Politechniki Lubelskiej tytuł Honorowego Profesora Politechniki Lubelskiej otrzymał prof. dr hab. inż. Mieczysław Kuczma.

Profesor Kuczma to specjalista w dziedzinie inżynierii lądowej i transportu  współpracujący z Politechniką Lubelską od 20 lat.

Profesor Kuczma od blisko 20 lat współpracuje z naszą uczelnią, biorąc udział w konferencjach i awansach naukowych. Jego doświadczenie i zaangażowanie przyczyniły się do rozwoju wielu młodych naukowców – przyznaje prof. Tomasz Sadowski z Wydziału Budownictwa i Architektury, który prezentował sylwetkę Profesora. Dodał, że tytuł Honorowego Profesora Politechniki Lubelskiej jest wyrazem uznania za wieloletnią współpracę i wkład w rozwój uczelni.

To ogromny zaszczyt, że uczelnia, z którą współpracowałem na wielu płaszczyznach, obdarzyła mnie takim zaufaniem i tym zaszczytnym tytułem – mówi profesor Mieczysław Kuczma. – To dla mnie też zobowiązanie do dalszej współpracy i działań na rzecz rozwoju lubelskiej uczelni oraz całego środowiska akademickiego w Polsce.

 Serdeczne gratulacje Panie Profesorze!

Źródło - Politechnika Lubelska

Załącznik
PL