Tłumacz języka migowego

Program Tłumacz Polskiego Języka Migowego to usługa tłumaczenia na polski język migowy (PJM) i z PJM, która umożliwia symultaniczne tłumaczenie w trakcie spotkania z osobą posługującą się PJM (nie obejmuje tłumaczenia wykładów ani konferencji) dostępna dla każdego pracownika po złożeniu zgłoszenia w naszym systemie zgłoszeń na stronie erezerwacje.put.poznan.pl.

Tablet  jest dostępny w siedzibie Biura ds. Osób Niepełnosprawnych, które mieści się w budynku A1, ul. Piotrowo 3, pokój 018 (poziom -1). W przypadku chęci korzystania z mobilnej usługi tłumacza Polskiego Języka Migowego online, należy się kontaktować z BON-em.

Więcej informacji O usłudze „Komunikacja bez barier”.

Do uruchomienia komunikatora, dzięki któremu można porozumieć się z tłumaczem on-line, potrzebna będzie przeglądarka internetowa wraz z właściwą wtyczką:

 

W przypadku problemów z instalacją rozszerzenia prosimy o kontakt z Działem Obsługi i Eksploatacji poprzez system zgłoszeń na stronie: pomoc.put.poznan.pl lub mailem na adres: pomoc@put.poznan.pl.

Zgłaszanie chęci skorzystania z usługi tłumacza języka migowego w szerszym zakresie (np. na wykałdach, konferencjach) odbywa się poprzez formularz dostępny w systemie eStudent (w zakładce Wnioski) lub przez email bon@put.poznan.pl