13 11 2020

Dzień Młodego Architekta

Już 18 listopada na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej odbędzie się w formule ON-LINE „Dzień Młodego Architekta”. Wydarzenie jest organizowane wspólnie przez Wydział Architektury Politechniki Poznańskiej z miesięcznikiem „BUILDER” w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Builder for the Young Architects”.

W programie Dnia Młodego Architekta odbędą się wykłady dotyczące rozwiązań i technologii w architekturze i nowoczesnym budownictwie, przedstawione przez doświadczonych architektów i inżynierów, reprezentujących m.in. Stowarzyszenie Producentów Betonów oraz wiodące firmy w branży budowlanej. Podczas wydarzenia online będzie czas na zadawanie pytań i aktywny udział w wydarzeniu. 

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W DNIU MŁODEGO ARCHITEKTA.
UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest zarejestrowanie się na platformie Buildera oraz potwierdzenie obecności na wydarzeniu w aplikacji Zoom w dniu 18 listopada podczas DMA.

PODCZAS DMA DOWIESZ SIĘ:

  • czym jest PREFABRYKACJA w budownictwie mieszkaniowym
  • jakie jest zastosowanie poszczególnych grup systemów fasadowych, okienno-drzwiowych, przesuwnych
  • poznasz zalety i różnorodne możliwości stosowania KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH, ich trwałość, nowoczesny design, terminka, ochrona antywłamaniowa, kuloodporna i przeciwpożarowa
  • dowiesz się, czym jest System Budowy H+H oraz na jakie oczekiwania stawiane przegrodom murowym odpowiada.
  • poznasz systemowe ROZWIĄZANIA DESKOWAŃ I RUSZTOWAŃ – jakie są ich rodzaje, zastosowanie, dobór, podstawy i ciekawostki dla projektantów i wykonawców, dot. obiektów kubaturowych i budowli inżynierskich
  • ARCHICAD przeszedł w ostatnich latach olbrzymie przeobrażenie – stał się interdyscyplinarną platformą wspomagającą projektowanie w technologii BIM. Zapoznasz się z dostępnymi narzędziami i metodami w zakresie modelowania, komunikacji i współpracy międzybranżowej. Przedstawione zostaną zagadnienia wykorzystania formatu IFC, BCF i modelu analitycznego konstrukcji.

REJESTRACJA NA DMA: link do rejestracji: https://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/120