8 01 2021

#StypendiaSantander na Politechnice Poznańskiej

Przypominamy o kolejnej edycji programu stypendialnego dla studentów Politechniki Poznańskiej, organizowanej we współpracy z Santander Universidades. Nagrodzimy 50 studentów, którzy zdobywają dobre wyniki w nauce, działają na rzecz Uczelni oraz poza nią lub mają na koncie osiągnięcia artystyczne i sportowe.

Nabór na stypendium twórcze odbywa się na platformie Santander Grants i będzie trwał do 15 stycznia 2021 roku:

https://bit.ly/StypendiumPolitechnikaPoznańska

Aby aplikować o stypendium wystarczy:

  • zarejestrować się na https://www.becas-santander.com/pl;
  • znaleźć program dla siebie;
  • dokładnie zapoznać się z załączonym regulaminem i wypełnić formularz aplikacyjny.

Stypendia Santander Universidades mają na celu wsparcie studentów w ich rozwoju zawodowym i osobistym. W dzisiejszych czasach nie brakuje możliwości rozwoju, dostępnych na wyciągnięcie ręki – można korzystać z mnóstwa kursów i e-booków, książek, szkoleń, konferencji, zajęć językowych i wielu innych materiałów. Nie wszystkie opcje są jednak odpowiednie dla studenckiego budżetu – dlatego gratyfikujemy wybitnych studentów, ułatwiając im korzystanie z dodatkowych możliwości kształcenia.

„Na Politechnice Poznańskiej działamy od wielu lat i organizujemy wraz z uczelnią rozmaite warsztaty, szkolenia oraz nabory na stypendia. Cieszymy się, że społeczność akademicka chętnie z nich korzysta i mamy ambicję, by oferować studentom jeszcze więcej. Warto wspomnieć, że poza naborami na lokalne programy, umożliwiamy też studentom Politechniku udział w ogólnopolskich i globalnych programach Santander Universidades” – mówi Karolina Nyl, menadżer placówki relacyjnej Santander Universidades na Politechnice Poznańskiej.

Jednym z laureatów programu globalnego TrepCamp Entrepreneurial Simulator w San Diego był właśnie doktorant Politechniki Poznańskiej, Dominik Czerkawski, który o udziale w programie wypowiada się tak: „Uczestniczyłem w programie TrepCamp w San Diego. Zostaliśmy podzieleni na grupy po 5 osób. Każda grupa musiała zrealizować projekt od początku do końca. Po powrocie na Politechnice Poznańskiej złożyłem wniosek o taki startup i właśnie wczoraj dostałem wiadomość, że przeszedłem do kolejnego etapu. Mam nadzieję, że zrealizuję tutaj swój własny, autorski projekt w Polsce”.

Zachęcamy do ubiegania się o stypendium. Stypendystom oraz wszystkim studentom życzymy wielu sukcesów i trzymamy kciuki za wszystkich, którzy zdecydują się aplikować i zadbać o swój rozwój.

#ZainwestujWSiebie