Dlaczego PP?

 

 

"Politechnika Poznańska - dla ludzi z pasją!"

WIEDZA

Czyli to co najcenniejszego może wam przekazać Wam uczelnia. Wiedza na Politechnice Poznańskiej jest towarem najwyższej jakości. Przekazuje ją w przystępny i profesjonalny sposób świetnie przygotowana kadra naukowo-dydaktyczna.

KARIERA

… po Politechnice jest nieunikniona :) a jeśli nie kariera to na pewno możliwość zawodowej realizacji. Inżynierowie są poszukiwani przez najlepsze firmy. Uczelnia zapewnia swoim studentom nie tylko przygotowanie merytoryczne, ale także wyposaża w umiejętności mające ułatwić efektywny start na rynku pracy.

KAMPUS

Kampus WARTA, czyli miejsce gdzie koncentruje się życie studentów Politechniki Poznańskiej sprawia, że czują się oni bardzo dobrze na swojej uczelni. Mają tu wszystko co niezbędne do nauki, mieszkania, wypoczynku i kontaktu z otoczeniem. Jest to miejsce, które buduje to, co na tej uczelni niepowtarzalne, czyli…

KLIMAT

Bez tego studiowanie staje się jałowe. Politechnika Poznańska klimat dodaje gratis. Tutaj poznasz swoich przyjaciół, z którymi spędzisz niezapomniane chwile. A dzięki pracownikom uczelni zrozumiesz, że studiowanie to nie tylko ciężka praca, ale także intelektualna przygoda. Gwarantujemy życzliwość, zrozumienie i niezłą atmosferę.

ŻYCIE STUDENCKIE

Jest czas na naukę, na rozrywkę i pasję. Jesteś urodzonym organizatorem – wykorzystaj swoje zdolności organizując imprezy studenckie. Lubisz wędrówki? Polecamy Klub Górski „Halny”. Masz umysł ścisły, ale tak naprawdę chciałbyś spróbować jak to jest być dziennikarzem – wtedy zaprasza Cię politechniczne Radio Afera. Możliwości jest wiele, ale przede wszystkim stawiamy na…

SPORT

Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego jest najliczniejszą organizacją studencką Politechniki. Działa tu 30 sekcji sportowych, w których regularnie ćwiczy prawie 1000 studentów, a na dodatek wielu z nich osiąga znaczące sukcesy. Do dyspozycji mają najlepsze w mieście outdorowe oświetlone boisko, halę sportową i siłownię.

 

Jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji o rekrutacji obcokrajowców na Politechnikę Poznańską

Zadzwoń: Dział Edukacji Ustawicznej i Międzynarodowej, tel. 61 665 3544

Napisz: study@put.poznan.pl

Przyjdź: Poznań, pl. M. Skłodowskiej-Curie 5, pokój 111