10 03 2016

Dziewczyny na Politechniki i Drzwi Otwarte

Politechnika Poznańska zaprasza na Drzwi Otwarte oraz Dzień Otwarty dla Dziewczyn! 7 kwietnia 2016r.

W tym roku imprezę rozpoczniemy od Biegu w Kasku o godz. 10.00.  

Bieg organizuje AZS Politechnika Poznańska. Punkt zbiórki 9.45 przy stoisku AZS przed wejściem do Centrum Wykładowego.

Uwaga! W biegu mogą wziąć udział wszystkie panie niezależnie od wieku i kondycji fizycznej!
 

Następną atrakcją dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych są prezentacje wydziałowe, które rozpoczną się o godz. 10.30 w salach: 2 i 3 w Centrum Wykładowym.

W holu Centrum Wykładowego w Strefie Kandydata na stoiskach wydziałowych będzie można zobaczyć i przekonać się, jak bogatą ofertą kształcenia dysponują wydziały.  Na stoisku rekrutacji warto porozmawiać ze specjalistami z Działu Kształcenia i Spraw Studenckich o warunkach rekrutacji na Politechnikę Poznańską.

W Centrum Wykładowym warto obejrzeć prezentacje i wykłady przygotowane przez naszych naukowców: Fizyczne Kwiatki, Fiza rządzi, fiza radzi, fiza nigdy cię nie zdradzi lub kultowe już wykłady z cyklu: Jak zdać maturę z matematyki!

Prawdziwą perełką Drzwi Otwartych są laboratoria, które tego dnia będą dostępne dla uczniów, tam zobaczysz na czym tak naprawdę polega studiowanie na Politechnice.

Spotkanie ze sztuką przez duże S są warsztaty przygotowane przez Wydział Architektury: Znak, Geometria wyobraźni, Zaprojektuj logotyp, Twórz szablony oraz warsztat grafiki komputerowej.  

Zapraszamy na pokazy Chemiczne Bum Bum oraz specjalne warsztaty tworzenia kosmetyków prowadzone przez studentów i naukowców Wydziału Technologii Chemicznej

 

Pamiętaj! 7 kwietnia 2016r. warto odwiedzić Politechnikę Poznańską i poczuć klimat studiowania!

Wstęp wolny!

Miejsce: Centrum Wykładowe, ul. Piotrowo 2, Poznań

Zapraszamy!