17 01 2018

Konkurs Modelowanie Rynku Energii

Lubicie wyzwania? Myślicie analitycznie? Potraficie wykorzystywać matematykę w praktyce? Weźcie udział w III edycji konkursu o Nagrodę Prezesa Enei.

CO JEST CELEM KONKURSU?

Popularyzacja tematyki funkcjonowania rynku energii oraz zapoznanie studentów polskich uczelni ze specyfiką branży energetycznej w Polsce. To stworzenie szansy najlepszym na wykonanie kroku w kierunku kariery eksperckiej oraz możliwość zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami, na których opiera się codzienna praca w Grupie Kapitałowej Enea.

 

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

1. Stwórzcie duet

Zarejestrujcie go na www.konkurs.kariera.enea.pl. Wasz zespół może liczyć maksymalnie 2 osoby.

2. Wybierzcie zadanie

Macie do wyboru 1 z 3 zadań.

3. Wypełnijcie formularz do 16.03.2018 r. Podczas rejestracji przygotujcie wstępne rozwiązanie zadania. Pokażcie i opiszcie je. Wykażcie się kreatywnością, aby Wasz pomysł przyciągnął naszą uwagę. Najlepsze projekty będą dopracowywane w Kozienicach podczas 5-dniowych warsztatów. Jedzie 10 najbardziej obiecujących drużyn!

 

NA CZYM POLEGA ZADANIE?

Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu praktycznego rozwiązania problemu związanego z rynkiem energii oraz rynkiem węgla.

 

JAK PRZEBIEGA PRACA?

1. Przygotowując opracowanie, możecie korzystać z dowolnych rozwiązań typu open source lub arkuszy kalkulacyjnych, np. Excela.

2. Śledźcie informacje w Biurze Karier na Waszej uczelni, aby być na bieżąco z aktualnościami od Enei.

3. Zarejestrujcie się i prześlijcie wstępne rozwiązania do 16.03.2018 r.

4. 10 najlepszych duetów jedzie do Kozienic na 5-dniowy boot camp, podczas którego dopracujecie swoje pomysły, weźmiecie udział w szkoleniach, warsztatach oraz zwiedzaniu jednej z największych elektrowni na świecie.

5. W maju 2018 r. w duecie przedstawicie rozwiązanie w formie prezentacji podczas uroczystego zakończenia konkursu.

 

WYGRAJ ATRAKCYJNE NAGRODY!

I miejsce - KURS NA UNIWERSYTECIE STANFORDA

II miejsce - 3000 zł

III miejsce - 1500 zł 

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej.

Śledź konkurs na FB.

Załączniki