7 02 2020

XI Akademicki Przegląd Muzyczny

Zgłoś się na APM i wygraj występ na Festiwalu Spring Break! Aferowi dziennikarze muzyczni i przedstawiciele Samorządu Studentów Politechniki po raz jedenasty wybiorą najlepsze zespoły podczas Akademickiego Przeglądu Muzycznego.

Zapraszamy na eliminacje i wielki finał, który odbędzie się na przełomie marca i kwietnia. Młodzi muzycy swoje zgłoszenia mogą przesyłać do 28 lutego 2020 r.

- Szukamy artystów, których twórczość wpisuje się w hasło "Rockowo i Alternatywnie". Liczymy, że także i w tym roku młodzi artyści zaskoczą swoim talentem zarówno studentów z samorządu, jak i dziennikarzy muzycznych naszego radia – zaprasza Jakub Haplicznik, szef muzyczny Radia Afera

Spośród wszystkich zgłoszonych zespołów, jury konkursowe wybierze ośmiu muzyków/zespołów, które zagrają w półfinałach w Klubie u Bazyla.
Pierwszy półfinałowy koncert wybrzmi 12 marca 2020 r., kolejny – 26 marca 2020 r. 

Trzy najlepsze zespoły wystąpią podczas Finału APM XI - 2 kwietnia 2020 r. w Klubie u Bazyla. Gościem specjalnym wieczoru będzie zeszłoroczny laureat zespół LATE NIGHTS.

Zwycięzca APM XI zagra na Radio Afera Stage podczas Enea Spring Break 2020, wystąpi także na Juwenaliach Poznań 2020 oraz Polibuda Open Air 2020. Najlepiej oceniony zespół otrzyma również bon do wykorzystania w sklepie muzycznym Avant Drum Shop. Nagrodą dla wszystkich finalistów będzie indywidualny występ "na żywo" w Koncertowym Studiu Radia Afera.

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.afera.com.pl