Instrukcje WiFI

Certyfikat p12 – pobieranie z eKonto - pracownicy uczelni
W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można pobrać certyfikat p12. Wersja certyfikatu dla pracowników uczelni

Certyfikat p12 – pobieranie z eKonto - doktoranci / studenci
W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można pobrać certyfikat p12. Wersja certyfikatu dla doktorantów/studentów

Windows 8
W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można skonfigurować sieć eduroam na urządzeniach opartych o system Windows 8.

Windows 10
W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można skonfigurować sieć eduroam na urządzeniach opartych o system Windows 10.

Windows Phone
W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można skonfigurować sieć eduroam na urządzeniach opartych o system Windows Phone.

Windows Vista/7
W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można skonfigurować sieć eduroam na urządzeniach opartych o system Windows Vista oraz Windows 7.

Windows XP
W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można skonfigurować sieć eduroam na urządzeniach opartych o system Windows XP.

OS X
W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można skonfigurować sieć eduroam na urządzeniach opartych o system OS X 10.10 Yosemite.

Android
W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można skonfigurować sieć eduroam na urządzeniach opartych o system Android.

iOS
W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można skonfigurować sieć eduroam na urządzeniach opartych o system iOS.

Linux
W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można skonfigurować siec eduroam na urządzeniach opartych o system typu Linux.

Linux/NetworkManager
W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można skonfigurować sieć eduroam na urządzeniach opartych o system Linux z wykorzystaniem narzędzia NetworkManager.

Linux/Wicd
W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można skonfigurować sieć eduroam na urządzeniach opartych o system Linux z wykorzystaniem narzędzia Wicd.

Symbian
W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można skonfigurować sieć eduroam na urządzeniach opartych o system Symbian.