Charytatywny "Bieg dla Michała"

Charytatywny "Bieg dla Michała"

W sobotę 22 kwietnia 2017 r. odbędzie się na terenie Kampusu Piotrowo charytatywny "Bieg dla Michała". Akcja ma na celu zebranie funduszy na leczenie naszego absolwenta Michała Łuczaka, który walczy z SLA - stwardnieniem zanikowym bocznym.

Podanie komórek embrionalnych do rdzenia, to ostatnia znana broń, jaka pozostała Michałowi do walki z SLA. Terapia jest droga, a ostatnie dwa lata pochłonęły wszystkie oszczędności rodziny. Leczenie Michała, aby utrzymać go w jak najlepszym stanie kosztuje 15 000 złotych miesięcznie.

Bieg organizowany jest dla 500 osób. Koszty organizacyjne pokrywają sponsorzy, więc kwota wpisowego jest w całości przeznaczona dla Michała. Opłata startowa ma formę darowizny w minimalnej kwocie 20 zł (kwota może być większa). W ramach opłaty startowej każdy uczestnik otrzymuje pamiątkową koszulkę ”Biegu dla Michała” możliwą do odbioru w Biurze Zawodów. 

Można wesprzeć Michała w jego walce również bez osobistego udziału w biegu wpłacając dowolną kwotę (od 1 zł).

Zapraszamy na stronę internetową wydarzenia i osobiste wsparcie poprzez stronę fundacji gdzie trwa zbiórka pieniędzy na leczenie Michała. 

Miejsce wydarzenia
Kampus Piotrowo
Data wydarzenia
sobota, 22. Kwiecień 2017 - 10:00
Typ wydarzenia
Sport