Data Science Hackathon 2021

Data Science Hackathon 2021

Szanowni Studenci,

Czy wiecie, że dużą część czasu w pracy lekarze muszą poświęcać na wyszukiwanie i uzupełnianie danych w systemach medycznych (HIS)? Eksperci uważają, że sytuację można zmienić dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań analitycznych opartych o mechanizmy szybkiego przetwarzania danych, które są już wdrażane w służbach opieki zdrowotnej na Zachodzie.

Wiemy, że są wśród Was osoby, które interesują się zagadnieniami związanymi z analityką i Big Data, a swoją przyszłość wiążą właśnie z tymi perspektywicznymi obszarami. Dlatego chcemy zaprosić Was do udziału w otwartym turnieju analitycznym Data Science Hackathon 2021, którego celem jest przygotowanie projektu analitycznego, który może pomóc Narodowemu Instytutowi Onkologii zautomatyzować proces analizowania i przetwarzania notatek lekarskich. Organizatorem turnieju jest SAS Institute,
a partnerem wydarzenia jest Akademia Leona Koźmińskiego i firma AstraZeneca Pharma.

W trakcie turnieju 1-3-osobowe zespoły mają opracować innowacyjne narzędzie analityczne do zautomatyzowania procesu przetwarzania tysięcy notatek lekarskich z wykorzystaniem dowolnych technik machine learning, deep learning, text analytics. Zwycięski projekt pomoże Narodowemu Instytutowi Onkologii usprawnić codzienną pracę wielu lekarzy.

Dla pierwszych trzech zwycięskich drużyn przygotowane są atrakcyjne nagrody finansowe, a także praktyki i szkolenia.

Data Science Hackathon odbędzie się 27.02.2021 w formule wirtualnej.

Turniej zostanie poprzedzony obowiązkowym szkoleniem przygotowawczym online dla uczestników w dniu 20.02.2021.

Rejestracja kończy się 19.02.2021.

Więcej informacji znajdą Państwo na

https://www.sas.com/pl_pl/events/2021/sas-hackathon.html

Życzymy powodzenia i trzymamy za Was kciuki!

Miejsce wydarzenia
Wydarzenie online
Data wydarzenia
sobota, 27. luty 2021 (Całodzienne)
Typ wydarzenia
Kursy i szkolenia