6 04 2021

Konkurs - najlepsza praca dyplomowa - nowoczesne technologie w budownictwie mieszkaniowym

Drodzy Studenci i Absolwenci,
Jako Grupa Inwest mamy przyjemność ogłosić pierwszą edycję konkursu na najlepszą pracę dyplomową poświęconą nowoczesnym technologiom w budownictwie mieszkaniowym.

W ramach konkursu do wygrania będą atrakcyjne nagrody finansowe: pula nagród to 20 000 zł, a na zwycięzcę czeka też płatny staż w naszej grupie kapitałowej. 

Pragniemy aby temat konkursu, czyli „Nowoczesne technologie w budownictwie mieszkaniowym” został potraktowany szeroko. Stąd obok prac o tematyce technicznej zgłaszać można także te poświęcone innym istotnym aspektom budownictwa mieszkaniowego, w tym odnoszące się do kwestii ekonomicznych, prawnych czy organizacyjnych. 

Warto zauważyć, że wdrażanie nowych technologii w budownictwie, w tym także mieszkaniowym, to zagadnienie wielowymiarowe. Wymaga ono wysokiej jakości wiedzy inżynierskiej, menadżerskiej czy tej z zakresu regulacji i przepisów. 

Udział w konkursie jest zatem otwarty dla każdego, kto pisząc swoją pracę dyplomową w sposób ciekawy i nowatorski odniesie się do wymienionych wyżej zagadnień (jednego z nich, kilku lub wszystkich). 

Do konkursu zgłaszać można prace dyplomowe (licencjackie, inżynierskie, magisterskie) obronione na Politechnice Poznańskiej w roku akademickim 2020/2021.

Prace można nadsyłać od 20 kwietnia do 30 września 2021 roku. 

Szczegóły: https://grupainwest.pl/csr/konkurs