2 02 2018

International Days of Competences for the Future

Zapraszamy do bezpłatnego udziału w międzynarodowym wydarzeniu pt. „International Days of Competences for the Future” (IDCF) dotyczącym szeroko rozumianych kompetencji przyszłości, która odbędzie się w dniach 12-14 marca 2018 roku w Poznaniu.

Celem IDCF jest upowszechnianie wiedzy i integracja środowiska interesującego się automatyzacją procesów, Big Data, organizacjami uczącymi się, czy kształtowaniem kompetencji przyszłości. W sesji plenarnej wezmą udział min. naukowcy z USA, Słowenii, Słowacji, Finlandii, Ukrainy, którzy podzielą się z nami swoimi badaniami i wnioskami.

Program konferencji IDCF 

REKRUTACJA

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej. Rejestracji dokonać można poprzez formularz. Termin zamknięcia rejestracji to 10 lutego.

UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona. Potwierdzenie uczestnictwa zostanie wysłane po zakończeniu rekrutacji.

Organizatorem wydarzenia jest Katedra Marketingu i Sterowania Ekonomicznego Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej. Część wydarzeń realizowana jest w formie warsztatu/panelu projektu „Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska” wyłącznie dla współpracujących w Wielkopolskiej Sieci Edukacyjno-Gospodarczej firm.